Garanti Kapsamındaki Hizmetler

 • Tüm ürünlerimiz imalat ve malzeme hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. İmalat aşamasında, son kontrollerde ve testlerde fark edilmeyip daha sonra ortaya çıkabilecek eksik ya da hatalar, arıza biçiminde fark edildiği zaman firmamız haberdar edilmeli ve yetkili servis elemanlarımızın yapacağı tespit ve müdahalesi neticesinde şikayetler giderilmektedir. Bu durumda yedek parça ya da isçilik için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.
 • Garanti süresi içinde, ürünlerin 3 ay ve 6 ayda bir talimatlara uygun periyodik kontrol ve bakımı yapılmalıdır. Bu kontroller makine teknisyenleri ya da makine mühendisleri nezaretinde yapılmalıdır.

 Garanti Kapsamı Dışındaki Hizmetler

 • Makinelerde oluşabilecek arızaların giderilmesidir. Bu arızalar; firmamız bünyesinde yapılabildiği gibi makinenin bulunduğu yerde de yapılabilmektedir. Öncelikle arıza tespit edilir ve rapor haline getirilir. Sonrasında fiyat teklifi verilerek makine sahibi firmanın onayı ile tamir yapılır. 
 • 3 ay ve 6 aylık periyotlarla makineler; standart bir ücret karşılığında periyodik kontrol formuna göre kontrolden geçirilir. Bazı ayarlar, bakımlar ve tamirler yapılarak işlem tamamlanır. Hangi kontroller ve işlemler yapıldıysa açıkça rapor edilerek onaylanır ve makine sahibi firmaya gönderilir. 
 • Satışını yaptığımız ürünler için asgari 15 yıl azami ise 20 yıl çalışma ömrü belirlenmiştir. Bu süre zarfında en az 3 yıl en fazla 5 yılda bir toplam makine ömründe ise ortalama 4 defa revizyon işlemi yapılmalıdır. Bu revizyon; örnek revizyon formundaki bütün işleri kapsamaktadır. İşlem bitince bir rapor halinde makine sahibi firmaya gönderilir. Her makine revizyonu için ayrı ayrı fiyat teklifi onayı yapılmaktadır.

 Servis Hizmetleri İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz

  Shopping cart
  Sign in

  No account yet?

  0 Compare
  0 Wishlist
  0 items Cart
  Menu