Sizi İstediğiniz Kadar Yükseklere Taşıyoruz!


Platform Bursa Garanti Kapsamındaki Hizmetler

  • Tüm ürünlerimiz imalat ve malzeme hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. İmalat aşamasında, son kontrollerde ve testlerde farkedilmeyip daha sonra ortaya çıkabilecek eksik ya da hatalar, arıza biçiminde farkedildiği zaman firmamiz haberdar edilmeli ve yetkili servis elemanlarimizin yapacağı tespit ve müdahalesi neticesinde şikayetler giderilmektedir. Bu durumda yedek parça ya da isçilik için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.
  • Garanti süresi içinde, ürünlerin 3 ay ve 6 ayda bir talimatlara uygun periyodik kontrol ve bakımı yapılmalıdır. Bu kontroller makina teknisyenleri ya da makina mühendisleri nezaretinde yapılmalıdır.

Platform Bursa Garanti Kapsamı Dışındaki Hizmetler

  • Makinelerde oluşabilecek arızaların giderilmesidir. Bu arızalar; firmamız bünyesinde yapılabildiği gibi makinenin bulunduğu yerde de yapılabilmektedir. Öncelikle arıza tespit edilir ve rapor haline getirilir. Sonrasında fiyat teklifi verilerek makina sahibi firmanın onayı ile tamir yapılır. 
  • 3 ay ve 6 aylık periyotlarla makineler; standart bir ücret karşılığında periyodik kontrol formuna göre kontolden geçirilir. Bazı ayarlar, bakımlar ve tamirler yapılarak işlem tamamlanır. Hangi kontroller ve işlemler yapıldıysa açıkca rapor edilerek onaylanır ve makina sahibi firmaya gönderilir. 
  • Satışını yaptığımız ürünler için asgari 15 yıl azami ise 20 yıl çalışma ömrü belirlenmiştir. Bu süre zarfında en az 3 yıl en fazla 5 yılda bir toplam makina ömründe ise ortalama 4 defa revizyon işlemi yapılmalıdır. Bu revizyon; örnek revizyon formundaki bütün işleri kapsamaktadır. İşlem bitince bir rapor halinde makina sahibi firmaya gönderilir. Her makina revizyonu için ayrı ayrı fiyat teklifi onayı yapılmaktadır.
Bursa Platform Türkiye'nin neresinde olursanız olun size platform hizmeti sunuyor. En iyisi olmanız için en iyisiyiz!